Коли дуже хочеться припасти до книги, а часу і можливості геть немає, тоді слід обирати: або не читати взагалі, або шукати альтернативні варіанти. Аудіокнига – саме така можливість: постійно віддавати їй перевагу перед друкованою зовсім не слід, але звертатися до неї за потреби – штовхаючи коляску, біжучи у справах, засинаючи у темряві, похапцем обідаючи – все ж припустимо. 

 

Особливо, коли це не просто собі книга, а справжнє культурне явище, повноцінна подія: начитаний самим автором, доповнений музичним акомпанементом видатний текст.

 

Аудіокнига ерзянською – окреме культурне явище. Сьогодні багато ерзян не вміють грамотно писати ерзянською, або погано читають ерзянські тексти в латинській графіці. Саме для таких людей ми заснували цей розділ, що покликаний підштовхнути людину до самовдосконалення: говорити ерзянською в родині, почати публікувати дописи ерзянською у соціальних мережах, писати ерзянською СМС та електронні листи, заохочувати колег і друзів до використання ерзянської у повсякденному житті. 

 

Erźań val не лише зібрав всі доступні у мережі аудіокниги ерзянською мовою, але й працює над створенням власного контенту. Ми запрошуємо волонтерів долучитися до озвучування ерзянської прози та поезії. Пишіть нам, разом ми зробимо ерзянський світ цікавим!

 

Aleksand Tikšajkin. Paro lomań (MP3 – 13,14 Mb)

Aleksand Tikšajkin. Urozket́ (MP3 – 28,4 Mb)

Aleksand Tikšajkin. Francuz (MP3 – 26,4 Mb)

аудіокниги

ПОПУЛЯРНІ

gallery/paro loman - 2